Yasal Uyarı ve Gizlilik  
 

                              

IP Adresiniz : 75.101.211.110

Gizlilik İlkemiz

Elektronik posta adresiniz ve kişisel / firma bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.

Yasal Uyarı

www.ventilla.com internet sitesine hoşgeldiniz.

Bu sitenin sahibi ve işletmecisi:

TechnoPause Limited Şirketi
Tescilli şirket adresi:
Vergi no:


Bu siteye giren ziyaretçiler, aşağıda belirtilen kurallara tabiidirler. Gizlilik İlkemiz, sizlerin bu site üzerinden bize sağlayacağınız tüm kişisel bilgilerinizin kullanım koşullarını belirler.

Size karşı sorumluluklarımız

Bu sitede yeralan bilgiler kapsamlı ve ayrıntılı değildir. Bu bilgiler tam, güncel ve herhangi bir durumun şartlarına uygunabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluşabilecek hatalar ve ihmallerden dolayı (bilinçli olarak yapılan saptırmalar hariç olmak üzere) Ventilla Markası herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bilgilere dayanarak verilebilecek yanlış kararlardan, tamamen kararı alan kişi sorumludur. Ne Ventilla, ne de filyalleri, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giriş, sitenin kullanımı ya da içerikteki bilgiler nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı ya da diğer herhangi bir şekilde oluşabilecek kayıp ya da zarardan dolayı sorumlu tutulamazlar.

Siteden verilen linklerin kullanımı

Ventilla Markası, Ventilla internet sitesinden direkt olarak ulaşabileceğiniz internet siteleri de dahil olmak üzere hiçbir diğer internet sitesinin içeriği konusunda sorumlu değildir.

Linkleme

Bu siteye link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Ventilla'nın yazılı onayı ile mümkün olabilir.

Tescilli markalar

Ventilla ismi ve logosu, Technopause Ltd. Şti 'nin tescilli bir markasıdır. Burada, TechnoPause Limited'in herhangi bir fikri ya da sınai hakkı ile ilgili bir lisansının, açık ya da zımni olarak verilmesi söz konusu değildir.

Telif hakları

Bu internet sitesindeki tüm materyallerin telif hakları TechnoPause Limited'e aittir ve önceden Ventilla tescilli markasının veya TechnoPause Limited'in yazılı izni olmaksızın, ticari olan veya olmayan amaçlar için kopyalanıp kullanılamaz.

Kişisel olmayan bilgiler

Bize, sitede yeralan Gizlilik İlkesi'ne tabi olacak kişisel bilgiler haricinde bilgi verdiğinizde, bu bilgiyi herhangi bir sınırlama olmaksızın, istediğimiz şekilde kullanabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. Bu tür bilgiler, gizli olmayan bilgi olarak değerlendirilecektir.

Bu sitenin tabi olduğu kanunlar

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm şartlar ve koşullar Türk Kanunları'na tabidir.

 

 

 
 

Gizlilik ve Yasal Uyarı   |   Kontakt Formu   |   Bize Ulaşın   |   Garanti Şartları   |   Bakım ve Kullanım Şartları

©Technopause Industries & Technologies ve tüm alt markaları telif hakları kapsamında korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır ® 2014

Copyright © 2014 Technopause Industries & Technologies . All Rights Reserved. The information presented herein is believed to be true and accurate to the best of our knowledge. However, all statements are made and all information is provided without guarantee, express or implied, on our part. We disclaim all warranties, express or implied, including but not limited to the implied warranties of merchant- ability, fitness for a particular purpose and freedom from infringement and disclaim all liability in connection with the use of the products or information contained herein. All such risks are assumed by the purchaser/user. The information contained herein is subject to change without notice. This information is for professional use only, not intended for consumers.